هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی در کی یوزر !

ما در کی یوزر تصمیم گرفتیم خدماتی متفاوت از آنچه تا به حال عرضه کردیم به شما ارائه دهیم خدماتی مانند حک نوشته دلخواه شما روی سر رسید، حک بر روی ست اداری برای زیباتر شدن ادوات اداری  کمپانی شما، حک بر روی خودکار و همچنین آباژور 3 بعدی که می تواند هدیه ای بسیار متفاوت باشد و ایده ی جدیدی بحساب می آید.

اگر صاحب کسب و کاری، مدیر مجموعه یا شرکتی هستید، بطور فریلنسر برای خود کار می کنید و یا پزشک هستید مطب یا کلینیک اختصاصی دارید می توانید با استفاده از این خدماتی که ما در قالب هدایای تبلیغاتی در اختیار شما قرار می دهیم، استفاده کنید و به معرفی خودتان و یا کسب و کارتان بپردازید.

هدایای تبلیغاتی

امروزه حکاکی بر روی محصولات یا ست اداری روشی نوین برای معرفی کسب و کار و ماندگاری محصولات شما در ذهن مخاطب است. در دنیای رقابتی که امروز در اکثر کسب و کارهای مشابه حاکم است برای اینکه بقول معروف از قافله عقب نمانید باید پا به پای رقبا پیش بروید.

هدایای تبلیغاتی می تواند مواردی مثل خودکار، سر رسید، جا کلیدی یا جا سویچی، سالنامه، تقویم رومیزی باشد که می توان حکاکی آن ها را بر روی هر گونه متریال مانند پلکسی، چرم، شیشه، فلز، پلاستیک و حتی سطح نازک مثل مقوا هم انجام داد.

طراحی و حکاکی بر روی ماگ هم می تواند ایده جالبی برای معرفی کسب و کار شما باشد بطوری تمام خدمات و کارهایی که انجام می دهید را بر روی چندین ماگ حک کنید و پرسنل خود هدیه دهید.

 

حکاکی حتی بر روی پارچه و نمد نیز امکان پذیر است و می تواند بیانگر کسب و کار شما باشد اما زیاد مرسوم نیست.

برای حک نوشته های خود بر روی مواردی که گفته شد و ثبت سفارش هدایای تبلیغاتی می توانید  به Kuser.ir  مراجعه فرمایید.

چرا هدایای تبلیغاتی ؟

یکی از لوازمی که می توان به عنوان هدایای تبلیغاتی و هدیه ای شگفتانه در نظر گرفت که امروزه طرفداران بسیاری دارد، آباژور 3 بعدی است. وسیله ای دکوراتیو و تزئینی که تصویر مورد علاقه شما بر روی آن حک می شود. جنس آباژور 3 بعدی از پلکسی می باشد که با برش لیزری تصویر و نوشته شما بر صفحه پلکسی ثبت می شود .

به کی یوزر خوش آمدید
ارسال پیام