موشن گرافیک

موشن گرافیک چیست؟

امروزه یکی از جدید ترین طراحی ها، طراحی تصاویر متحرک است. در زبان فارسی به واژه ی موشن، پویا می گویند. پس به این ترتیب واژه ی موشن گرافیک به معنای ساده، به گرافیک متحرک گفته میشود.  از نرم افزارهای فتوشاپ و ایلاستریتور استفاده میشود. ارائه محتوا به‌صورت موشن‌، به دلیل وجود حرکت و صدا، جذابیت بیشتری رو برای مخاطب به همراه دارد.

کاربرد موشن گرافیک

موشن گرافیک، در کمترین زمان ممکن پیام مشخصی را به مخاطب ارائه میدهد. به طور کلی از مهمترین کاربرد آن میتوان به تبلیغات و برندینگ اشاره کرد که با استفاده از موسیقی، عکس و متن میتواند ویدیو عالی را ایجاد کند که با مخاطبان ارتباط برقرار میکند.

از دیگر کابرد های آن میتوان به

طراحی سایت

شبکه های اجتماعی

سینما و تلوزیون

لوگوی گرافیکی

اگر به دنبال طراحی موشن گرافیک با بهترین قیمت هستید پس برای دریافت مشاوره همین حالا با کی یوزر تماس بگیرید.

موشن گرافیک در تبلیغات

استفاده از موشن گرافیک در شبکه های مجازی باعث جلب توجه و سرگرم شدن مخاطب هم میشود. از این رو نسبت به شیوه های دیگر تبلیغات ماندگاری بیشتری در ذهن مخاطب دارد.تصور کنید برای تبلیغات برند خود به جای طراحی لوگو  با یک تصویر و یا یک متن ثابت، یک لوگوی متحرک داشته باشید و برای ویژگی های محصول خود از کاراکتری استفاده کنید که مخاطب با دیدن آن ناخودآگاه یاد محصولات شما بیافتد.

استفاده از متن جذاب

اگر در طول مدت موشن گرافیک از متن جذاب استفاده نکنید در انتقال مفاهیم به مخاطب به مشکل بر میخورید

استفاده از زمان کوتاه

هرچه بتوانید در زمان کمتری مفاهیم را به مخاطبان انتقال دهید بازخورد تبلیغ شما بیشتر میشود

استفاده از موسیقی

استفاده ازعناصرموسیقایی مطابق با متن، رده سنی مخاطب و مفاهیم انتقالی به کاربر، یکی از عوامل مهم موشن گرافیک است. زیرا عدم استفاده از موسیقی اثری بدون روح و مفهوم باقی خواهد ماند.

کی یوزر یکی از شرکت های پیشرو در زمینه طراحی موشن گرافیک می تواند در رونق کسب و کار شما تاثیر زیادی داشته باشد.

انواع موشن گرافیک ها

ویدئورئال

ویدئوهایی هستند که در اون از فضاهای واقعی فیلم‌برداری میشه و اطلاعاتی را گزارش میدن. در ویدئو رئال ها که از گرافیک در اونا استفاده نمیشه بار اصلی انتقال مبحث بر روی دوش فیلم بردار،صدابردار و تدوینگره.

ویدیو موشن

این دسته از موشن‌ها، تلفیقی از فیلم‌برداری و گرافیک هستن که عمدتاً این گرافیک‌ ها علاوه بر افزایش جذابیت برای نمایش اطلاعاتی به کار می‌روند که با فیلم‌برداری قابل‌ارائه نیستن.

استاپ موشن

استاپ موشن تکنیکیه که برای ساخت آن از اشیای واقعی عکاسی می‌شود. در این شیوه، اشیا به‌صورت کم و جزئی حرکت داده می‌شون و از هر حرکت عکاسی می‌شود. سپس تمامی عکس‌ها با استفاده از نرم‌افزارهای مخصوص، پشت سر هم قرار داده می‌شود تا حس حرکت رو القا کند.

موشن گرافیک

اینفو موشن

اینفو موشن ها ویدیوهایی هستن که در اون‌ها از تکنیک اینفوگرافیک برای انتقال محتوا استفاده می‌کنن. در واقع گرافیک و حرکت به گونه‌ای استفاده می‌شه که بتونن از تکنیک‌های اصلی اینفوگرافیک برای نمایش محتوا استفاده کرد.

سخن آخر

در این صفحه توانستیم به شما توضیحاتی درباره اینکه موشن گرافیک چیست و در زمینه تبلیغات و برندیگ کسب و کار شما صحبت کنیم پس درنهایت شما برای ایجاد موشن گرافیک نیاز به همراهی تیمی مجرب که توانایی مشاوره و پیاده سازی طرح شما به بهترین روش و قیمت مناسب نیاز دارید.

برندینگ و مشاوره تبلیغاتی کی یوزر حامی کسب و کار شماست تا بتوانید رویاهایتان را به تحقق برسانید ، ما با مطرح کردن تجارت شما در شبکه های مجازی مانند اینستاگرام و با اجرای تولید محتوا و طراحی و چاپ لوگو می توانیم به برند سازی شما کمک کنیم.

به کی یوزر خوش آمدید
ارسال پیام