مشاوره و آموزش اینستاگرام

اینستاگرام به عنوان یک شبکه اجتماعی بزرگ دارای قابلیت های فراوانی است که با استفاده از این قابلیت و  آپشن ها می توانید از این بستر رایگان به راحتی د رآمد کسب کنید. اینستاگرام در ابتدای شروع کار یک شبکه ی اجتماعی بر پایه عکس و ویدیو بود که کاربران یا به اصطلاح فالورر (دنبال کنندگان) آن به انتشار پست در قالب تصویر یا ویدیو چند ثانیه ای می پرداختند. اما با آپدیت های پی در پی و مستمر و اضافه شدن ابزارهای گوناگون به آن، محیطی فراهم شد تا فالوورها  از یک کاربری ساده به ایجاد یک فروشگاه یا یک آنلاین شاپ دست پیدا کنند.

امروزه اینستاگرام پر است از پیج های بیزینسی که هر کدام برای خود حرفه و تخصصی دارند و از این طریق درآمدزایی می کنند. پیج بیزینسی همان قابلیتی است که اینستاگرام برای اکانت های تجاری در نظر گرفته است تا بدین وسیله  کاربران بتوانند خدمات خود را معرفی و به دیگران عرضه کنند همچنین محصولات خود را در اینستاگرام که نوعی فروشگاه اینترنتی محسوب می شود،  به فروش برسانند.

 بنابراین بعد از افزایش پیدا کردن پیج های فروشگاهی یا خدماتی در اینستاگرام، صنعت اینستاگرام مارکتینگ روی کار آمد.

 فعالیت بازاریابی در شبکه  اجتماعی اینستاگرام را، اینستاگرام مارکتینگ می گویند. نوعی بازاریابی در یک بستر کاملاً رایگان است که به شیوه متفاوت انجام میگیرد. اگر محصولی برای فروش دارید اما بودجه و شرایط تهیه فروشگاه را ندارید و یا از فعالیت سنتی خسته شده اید و به دنبال درآمد بیشتر هستید، می خواهید کسب و کارتان را توسعه دهید و به سمت فروش آنلاین مهاجرت کنید، بهترین راه برای شروع کار داشتن یک صفحه بیزینسی در اینستاگرام می باشد. از جمله خدمات دیگری که در آژانس تبلیغاتی کی یوزر ارائه می دهیم، مشاوره و آموزش اینستاگرام مارکتینگ می باشد. اگر علاقه مند هستید در این حوزه فعالیت کنید و کسب و کار خود را گسترش دهیدمی توانید با کارشناسان حوزه اینستاگرام مارکتینگ کی یوزر مشاوره داشت باشید و یا در دوره های آموزشی اینستاگرام مارکتینگ یا ورکشاپ های کاربردی ما شرکت کنید تا با کلیات کار و نحوه تولید محتوا و مدیریت پیج اینستاگرام آشنا شوید. موفق شدن در حوزه اینستاگرام مارکتینگ مستلزم این است که شما با ماهیت کلی اینستاگرام آشنا شوید، بیاموزید چگونه برای فالورهای خود محتوا ارزشمند تولید کنید و در نهایت بتوانید پیج یا صفحه ی بیزینسی خود را مدیریت کنید.

آموزش اینستاگرام مارکتینگ :

باید کار با تمامی ابزارهای اینستاگرام را فرا بگیرید.

 هشتگ، تگ یا منشن  کردن، ایموجی و استیکرها،  آموزش مفهوم اکانت های مختلف واژه ها  مانند اکسپلور ، دایرکت و … ، استوری و قابلیت های بی نظیر آن در اطلاع رسانی، هشتگ های اجتماعی، برقراری لایو (قبلیت پخش زنده )، نوشتن بیوگرافی خلاقانه و جامع، معرفی منحصر ب فرد پیج خود، داشتن یک تم مناسب با رنگ سازمانی برای پیج خود، و هزاران کار و آموزش دیگر که باید با تمامی آن ها آشنا شوید و از آن ها در به روز رسانی و رشد پیج خود استفاده کنید.

در آموزش اینستاگرام مارکتینگ ما تمامی سرفصل های آموزشی کار و مدیریت پیج اینستاگرام را به شما یاد می دهیم تا بتوانید از این عرصه سربلند بیرون بیایید. همچنین اگر تمایل دارید که مدیریت پیج اینستاگرام خود را برون سپاری کنید می توانیم با شما طی یک جلسه مشاوره در مورد کسب و کار شما و چگونگی موفق شدن در اینستاگرام و همچنین رسیدن ب درامد بیشتر، از امتیازات که آژانس تبلیغاتی کی یوزر در اختیار شما قرار می دهد نهایت استفاده را ببرید.

با مشاوره و آموزش اینستاگرام مارکتینگ کی یوزر در اصفهان می توانید از آموزش های حرفه ای استفاده کنید، برند خودتان را در سطح اینستاگرام و بیشتر توسعه دهی و به دیگران معرفی کنید، درآمد خود را افزایش دهید، همچنین از سری مقالاتی که در مورد آپدیت و رفع باگ های اینستاگرام در مجموعه ما منتشر می شود آگاه شوید و شما نیز صفحه کاری و بیزینسی خود را در همواره بروز و آپدیت نگه دارید.

kuser.ir
به کی یوزر خوش آمدید
ارسال پیام