تبلیغات و برندینگ

گسترش یک کسب و کار چه مجازی و چه سنتی علاوه بر عملکرد خوب ، مدیریت و کارمندان در یک سازمان  نیازمند یک اهرم قوی برای شناخته شدن در سطح کشور یا رده های بین المللی می باشد.  اهرم شناخت هر نوع کسب و کاری تبلیغات می باشد . به واسطه ی تبلیغات هدفمند  است که  یک مجموعه می تواند کسب و کارش را به دیگران معرفی کند و در مقابل شناخته شدن به سود مطلوب برسد. تبلیغات دانشی است که از طریق بکار گیری صحیح آن می توان موضوعاتی را به جامعه القا کرد.

در قدیم به دلیل سنتی بودن کسب و کار ها، تبلیغات در رسانه ها، روزنامه و مجلات محدود می شد. رفته رفته با روی کار آمدن تجهیزاتی مانند بنر و بیلبورد، استند های تبلیغاتی، ابزارهای تبلیغاتی نیز پیشرفت کرد و در اختیار مردم قرار گرفت. اما امروزه به دلیل رشد روز افزون تکنولوژی با شکل دیگری از تبلیغات مواجه هستیم، هرچند هنوز تبلیغات سنتی طرفداران خود را دارد اما با وجود شبکه های اجتماعی اطلاع رسانی و بستر قذرتمند اینترنت، تبلیغات نیز به سمت اینترنتی شدن مهاجرت کرد.

تبلیغات در اینترنت به منظور خاصی انجام می شود. یک شرکت نوپا را تصور کنید..

همه چیز برای رشد این مجموعه مهیا است، مدیر حاذق، کارمندان متخصص و تجهیزات کار حرفه ای اما در این بین تا زمانی که کسی این مجموعه نو ظهور  را نشناسد و به آن اعتماد نکند عملاً مجموعه درآمد قابل قبولی نخواهد داشت و چه بسا ممکن است با شکست مواجه شود پس برای دیده شدن  تبلیغات لازم است.

تبلیغات و برندینگ

با توجه به اینترنتی شدن اکثر کسب و کارها، امور روزمره، آموزش و … تبلیغات نیز شکل اینترنتی شدن به خود گرفته است و تبلیغات اینترنتی در فضای مجازی انجام می شود.

فرض کنید یک مجموعه ی بزرگ می خواهد کسب و کار خود را به دیگران معرفی کند، می تواند از پلتفرم رایگان مانند اینستاگرام برای تبلیغات خود استفاده کند،به   این صورت که به سراغ پیج های تبلیغاتی  پر بازدید رفته و در ازای پرداخت هزینه ی تبلیغات از آن ها می خواهد که  صفحه رسمی کسب و کارش را  اینستاگرام به دیگران معرفی کنند. این یک نمونه بارز و پر طرفدار از تبلیغات اینترنتی است که در فضای مجازی مرسوم است. تبلیغات اینترنتی به شکل های مختلفی انجام می گردد.

 اما تبلیغات و برندینگ چیست و چگونه به توسعه کسب و کار ما کمک می کند؟

برندینگ علم تجاری  است که از چندی پیش کسب و کارهای کوچک  تازه تاسیس به دنبال آن رفته اند تا با تکنیک هایی که این علم در اختیاران قرار می دهد بتوانند در کار خود پیشرفت کنند. در واقع برند یک نام تجاری است که در میان عده ی زیادی از مردم جامعه رایج می شود و مردم می توانند از خدمات آن برند استفاده کنند. با توسعه برند و یا نام تجاری یک کسب و کار به اوج فروش خود می رسد، به همین دلیل برندینگ برای صاحبان مشاغل و تمامی کسب و کار ها بسیار مهم است. اگر کار شما برند شود در نام و خاطر همگان باقی می ماند. هر نوع کار و حرفه ای در حوزه ی خود می تواند برند شود. یک کارخانه لبنیات، یک فروشگاه پوشاک، رستوران های زنجیره ای، سالن های زیبایی  و حتی افراد مثل دکتر، مدرس ، مهندس …

افراد و مجموعه هایی که در حوزه برندینگ و تبلیغات فعالیت می کنند، قادر هستند با مشاوره صحیح و در اختیار قرار دادن تکنیک های ویژه بازار کاری شما را  در به ثبت رساندن برند تجاری یا پرسونال برندینگ یاری کنند.

تبلیغات و برندینگ

برند سازی همه چیز را در بر می گیرد، وقتی تجارت شما برند شود اتفاقات بسیار خوبی برای کار شما رقم می خورد،روی آوردن قشر زیادی از مردم به خرید از محصولات و یا استفاده از خدمات شما، انجام معاملات تجاری بزرگ، کسب اعتبار در بازار هدف و رقبا و سود مورد نظر

در واقع برندینگ همه چیز را پوشش می دهد

یکی از خدمات آژانس تبلیغاتی کی یوزر تبلیغات و برندینگ به صورت کاملا اصولی و حرفه ای  است ما با  مشاوره برندینگ به شما عزیزان از استارت شروع کار تا زمان رشد و شناخته شدن کارتان در کنارتان هستیم و کسب و کار شما را همچون کسب و کار خود می دانیم. برندینگ و مشاوره تبلیغاتی کی یوزر حامی کسب و کار شماست تا بتوانید رویاهایتان را به تحقق برسانید ، ما با مطرح کردن تجارت شما در شبکه های مجازی مانند اینستاگرام و با اجرای تولید محتوا و مدیریت پیچ اینستاگرام می توانیم به برند سازی شما کمک کنیم.

به ما اعتماد کنید.

به کی یوزر خوش آمدید
ارسال پیام